Vážené dámy, vážení pánové, milí zákazníci GLASSCARE.


Bude tomu již rok, kdy jste se poprvé setkali s pilníkem na nohy GLASSCARE. Náš pilník je nyní v rovné tisícovce domácností v České republice, což nás velice těší. A aby toto číslo bylo mnohem větší, dáváme Vám jedinečnou možnost získat krásnou slevu, pokud náš pilník pořídíte i Vašim známým.


Vše je prosté a průhledné jako sklo z něhož pilník pochází:


1. Základem všeho je to, že si od nás objednáte alespoň 10 pilníků GLASSCARE. Tyto můžete darovat či prodat svým známým, kamarádům, komukoliv a obdržíte od nás výjimečnou cenu. Tím můžete odstartovat Vaši kariéru nezávislé „skleněné lady“ či „skleněného gentlemana“.


2. Do kolonky „poznámka“ na e-shopu napište heslo „skleněná lady“ nebo „skleněný gentleman“ a získáte skvělou cenu 100,- Kč bez DPH (120,- Kč s DPH) za kus.


3. Zaplatíme za Vás poštovné a doručíme Vám zboží do dvou pracovních dnů až domů. Platbu zboží provedete při převzetí.


4. Ke každému jednomu pilníku dostanete jeden informační letáček zdarma. To aby Vaši přátelé věděli v čem se skrývá "kouzlo pilníku GLASSCARE".


5. Pilníky můžete prodávat (pokud jej nedarujete) již za cenu 159 Kč, tedy Vám zbyde téměř 40 korunek za každý prodaný pilník. Ano, tak velkou slevu Vám dáváme.


6. Pokud podnikáte a chtěli byste pilníky oficiálně prodávat, zašlete nám IČO, DIČ, název společnosti a kontakt na sebe. Spolu s pilníky Vám zašleme i fakturu za zboží.


7. Vše funguje rychle, jasně, efektivně, bez závazků a hlavně bez jakékoliv smlouvy.

Věříme, že i díky Vám bude GLASSCARE pilník přinášet zdraví a péči v rodině Vaší i všech okolo Vás. Vždyť život může být vždycky o něco krásnější…


S láskou, GLASSCARE

 

Všechny Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme na e-mailu rostislav.mrazek@amirro.cz či  na tel. 724 355 132.
>> zpět na seznam článků