Glasscare

O značce Glasscare
Skleněné pilníky Glasscare vyrábí česká společnost Amirro, původní český výrobce skla a skleněných produktů, ve spolupráci se společností Blažek Glass. Povrchová úprava pilníků  Glasscare  je chráněna speciálním užitným vzorem. Díky této úpravě je proces odstraňování kůže chodidel šetrný a bezpečný a je vhodný pro pravidelné domácí použití.

 Oboustranný pilník určený pro domácí péči o nohy nabízí alternativu neatraktivních pedikúrních pomůcek. Speciální vroubkovaný povrch skleněného pilníku Glasscare poskytuje snadnou, rychlou, a navíc příjemnou cestu, jak se šetrně zbavit poškozené kůže. Na rozdíl od pemzy materiál pilníku (sklo) zaručuje, že kůže chodidel se neroztřepí a po zaschnutí se nezatrhává. Praktický podlouhlý tvar pilníku pak poskytuje pohodlnou a jednoduchou manipulaci s pilníkem.

Druhá strana pilníku je určena pro ohlazení už suchých chodidel. I díky ní se mohou jeho uživatelé chlubit opravdu hladkými a jemnými chodidly. Navíc lze tento jemnější povrch skleněného pilníku použít pro pilování nehtů jak na rukou, tak na nohou. I tady je sklo doporučovaným materiálem, k nehtům je totiž citlivější a oproti běžným kovovým pilníkům nehty netřepí, ale opravdu uhlazuje.

Skleněný pilník Glasscare odstraňuje jednotlivé tenké vrstvičky kůže, a nemůže se tak stát, že byste se při jeho použití pořezali nebo poškrábali. Navíc je pilník díky svému povrchu snadno omyvatelný, a je tedy čistou a hygienickou pomůckou v péči o nohy.

Skleněné pilníky Glasscare vyrábí česká společnost Amirro, původní český výrobce skla a skleněných produktů, ve spolupráci se společností Blažek Glass. Povrchová úprava pilníků  Glasscare  je chráněna speciálním užitným vzorem a evropským patentem. Díky ní je proces odstraňování kůže chodidel šetrný a bezpečný a je vhodný pro pravidelné domácí použití.

Rozměry pilníku jsou 35 mm x 250 mm a síla skla je 4 mm.